Yorum Ödül Puanı

Yorum Ödül Puanı, Yorum Yaptıkça Kazanın...

Yorum Ödül Puanı Nedir?

Ödül Puanı üyelerimizin satın aldığı yada almadığı ürünler için yorum yaparak puan kazanmasını sağlar.


Üyelerimiz İçin Yorumların Faydaları:

Sitemize üye olduktan sonra, yaptığınız yorum kadar ödül puanı kazanmanız ve biriktirmeniz mümkün olacak, kazandığınız bu ödülü siparişlerinizde kullanabileceksiniz. Ödül puanları, sitede yaşadığınız alışveriş deneyimi için ekstra bonuslardır ve sadık bir müşterimiz olduğunuz için size teşekkür etmemizin bir yoludur. Ayrıca merak ettiğiniz parfümlerin şişesini almadan size denettirme imkanı sağlayan sitemizde, denemediğiniz diğer ürünleri de deneyimleyen müşterilerimizin yorumlarıyla daha iyi karar vermenizi sağlayacaktır.


Ödül Puanı Kazanın!

Sitemizde yapacağınız ilk yorumunuz için 5 puan, daha sonraki tüm yorumlarınız için ise 1 puan kazanacaksınız. DecantALL instagram hesabımızda yapacağınız her yorum için 1 puan, her 10 beğeni için ise yine 1 puan kazanacaksınız. Kazandığınız puanların karşılığı Türk Lirası olarak kullanabilirsiniz. Örnek olarak; 10 puan 10 Türk Lirasına denk gelmektedir. Site üzerinden alım yaptığınız tüm ürünler için sınırsız sayıda, satın almadığınız ürünler için günlük 3 yorum yapabilirsiniz. Yorum yapmanız için üyelik şarttır.


Yorum Kuralları:

  • Üyelerimiz tarafından yapılan tüm yorumlar, incelenip değerlendirildikten sonra onaylanırsa yayımlanacaktır.
  • Yapılan yorumlar Türk Dil Bilgisi ve İmla Kurallarına uygun olmak zorundadır, aksi halde değerlendirmeye alınmayacaktır, instagramdaki yorumlar ise silinecektir.
  • Yorumlar değerlendirilirken doğruluk olup olmadığına dikkat edilecektir, baştan savma yada yanlış yorumlar elenecektir.
  • Aynı kişi tarafından yapılan farklı parfüm yorumlarında benzerlik olup olmadığına dikkat edilecektir.
  • Parfüm yorumlarında en az 50 kelime kullanılması ve bütünlük olması gerekmektedir.
  • Yapılan yorumların kopyala/yapıştır tarzı şeklinde olup olmadığına dikkat edilip, google algoritmasında taratılıp kontrolü yapılacak olup tespit edilmesi halinde kazanılan puanlar silinecektir. 3 kez tekrar edilmesi halinde ise yorum yapma özelliği kapatılacaktır.
  • Farklı üyelikler açıp, hileli puan kazanmalar tespit edildiğinde ise kullanıcı IP adresleri banlanacaktır. Instagramdaki sahte hesaplar değerlendirmeye alınmayacaktır. Profil fotoğrafı olması zorunluluğu vardır.
  • Farklı üyelik ve farklı instagram hesaplarından kazanılan puanlar birleştirilemez, sadece 1 hesap ile kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Ödül Puanındaki amacımız siz değerli müşterilerimize yol göstermek ve doğru bilgilendirmek olduğu için, size özel olan Yorum Ödül Puan Sistemimize tüm üyelerimizi davet ediyoruz.

Loading...
Loading...
Loading...