Teslimat Bilgisi

Mağazamızdan vermiş olduğunuz tüm siparişler anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderilir. İkamet ettiğiniz şehre göre kargonun ulaşması 1 ila 3 gün arasında değişmektedir. (Bazı Mobil Bölgelerde ise gönderim süresi uzayabilir.)

Kargo tutarı 15 lira olarak alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme ekranınızda sipariş tutarınıza eklenerek tahsil edilir. O yüzden gönderilen kargolar için ekstra ödeme yapmanız gerekmemektedir.

Kapıda Ödeme ücreti ise kargo tutarına ek olarak 15 lira olarak kargo firması tarafından yansıtılmaktadır. Yani toplamda 30 lira Kargo ve Kapıda Ödeme ücreti ödenmektedir. Bu ekstra tutar tamamen kargo firmasına aittir, bu yüzden indirim söz konusu değildir.

Kapıda Ödeme ile verilen siparişlerde Kredi Kartı geçerli değildir, size kargonuzu getiren kargo görevlisine sadece Peşin Ödeme yapabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo için 300 lira ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. Fakat Kapıda Ödeme ile verdiğiniz siparişlerde yine ekstra olarak 15 lira tutara yansıtılacaktır.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra size kargo bilgileri otomatik olarak e-mail adresinize gönderilecektir. Ayrıca decantall.com sitesinden üyelik girişi yaparak, sipariş takip ekranınızdan Kargo Takip bölümünden kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Havale/EFT yoluyla verilen siparişlerde önce ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödemeniz teyit edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp kargoya verilecektir.

Kargo firması yada kargo ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanması durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Loading...
Loading...
Loading...