Teslimat Bilgisi

Mağazamızdan vermiş olduğunuz tüm siparişler anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması ile gönderilmektedir. Siparişlerin temini, hazırlanması ve gönderilmesi kişiye özel olduğundan dolayı Ertesi Gün kargoya verilmektedir. Bulunduğunuz şehre göre kargonun ulaşması 1 ila 3 gün arasında değişmektedir. (Bazı Mobil Bölgelere gönderim süresi uzamaktadır.)


Kargo tutarı sabit 7 lira olarak alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme ekranınızda sipariş tutarınıza eklenerek tahsil edilmektedir. O yüzden gönderilen kargolar için ekstra ödeme yapmanız gerekmemektedir.


Kapıda Ödeme ücreti ise kargo tutarına ek olarak 10 lira olarak kargo firması tarafından yansıtılmaktadır. Yani toplamda 17 lira Kargo ve Kapıda Ödeme ücreti ödenmektedir. Bu ekstra tutar tamamen kargo firmasına aittir, bu yüzden indirim söz konusu değildir. Kapıda Ödeme ile verilen siparişlerde Kredi Kartı geçerli değildir, size kargonuzu getiren kargo görevlisine sadece Peşin Ödeme yapabilirsiniz.


Ücretsiz Kargo için 200 lira ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir. Fakat Kapıda Ödeme ile verdiğiniz siparişlerde yine ekstra olarak 10 lira tutar yansıtılacaktır.


Kargolar hazırlanıp, ertesi gün kargoya verildikten sonra size kargo bilgileri otomatik olarak e-mail adresinize gönderilecektir. Ayrıca decantall.com sitesinden üyelik girişi yaparak, sipariş takip ekranınızdan Kargo Takip bölümünden kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.


Havale/EFT yoluyla verilen siparişlerde önce ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödemeniz teyit edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp, ertesi gün kargoya verilecektir. O yüzden siparişi verdiğiniz tarihten itibaren değil, ödemeyi yaptığınız tarihten itibaren kargonuzu takip edebilirsiniz.


Kargo firması yada kargo ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanması durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Loading...
Loading...
Loading...