F280 Yves Saint Laurent Libre Muscent 15 ml

F280 Yves Saint Laurent Libre Muscent 15 ml

YSL LIBRE, EDP for Women [F280]

2019'da piyasaya sunulan ve oryantal fujer koku ailesinden olan Libre, kadınların kullanımına yönelik enfes bir fujer koku akoru içeren modern, özgür, çekici ve genç karakterli bir designer kadın parfümü...

İki ünlü burun, Anne Flipo ve Carlos Benaim imzası taşıyan Libre, şimdiden klasikler arasına girmeyi başarmış, zamansız bir tasarım... Tepe notalarda fujer akoru başlatan enfes bir lavanta ve turunç otuna eşlik eden Frenk üzümü ve kokulu portakal/turunç ile modern, enerjik ve akıl çelici bir başlangıç yapan Libre; kalp notalarda lavantanın destek vermeye devam ettiği enfes bir yasemin ve portakal çiçeği ile kendine has bir auraya ve feminen kimliğine kavuşuyor. Dip notalarda Madagaskar vanilyası, sedir, esmer amber ve temiz bir misk akoru sayesinde parfüme adını veren "Özgür" ve kadınsı ruhunu, klas sahibi bir fujer akoru destekleyen dişi notalar ile açıkça ortaya koyuyor.

Yakın zamanın en çok satan parfümleri arasından klasiklere saygı duruşu niteliği sergileyen karizmatik tavrı ile sıyrılarak, şimdiden "zamansız" parfümler arasındaki yerini sağlama alan Libre, orta-üst silajı, ideal yayılımı ve büyük beğeni alan kompozisyonu ile adeta bir "modern klasik". Sofistike, cazibeli ve klas sahibi; gündelik kullanıma ve iş hayatına uygun tavrı ile vazgeçilmezlerinizden olmaya hazır!Yakın zamanın en çok satan parfümleri arasından klasiklere saygı duruşu niteliği sergileyen karizmatik tavrı ile sıyrılarak, şimdiden "zamansız" parfümler arasındaki yerini sağlama alan Libre, orta-üst silajı, ideal yayılımı ve büyük beğeni alan kompozisyonu ile adeta bir "modern klasik". Sofistike, cazibeli ve klas sahibi; gündelik kullanıma ve iş hayatına uygun tavrı ile vazgeçilmezlerinizden olmaya hazır.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Yasa Gereği Kozmetik Ürünlerinde artık taksit yapılamamaktadır.

Seçenekleri ödeme sayfasından inceleyebilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME BİLGİLENDİRMESİ

Kapıda ödeme yöntemi peşin ödemelerde geçerlidir.

  • Üretici: Muscent Perfume
  • Ürün Kodu: F280-15
  • Stok Durumu: 2-3 Gün İçinde
  • 25.00TL
Loading...
Loading...
Loading...