M059 Lacoste Challange Muscent 15 ml

M059 Lacoste Challange Muscent 15 ml

KENZO; POWER; for Men [M95]

Beyler için genç, taze ve çiçeksi; odunsu, oryantal kuruyuşu ile yumuşak karakterli enfes bir bahar/yaz parfümü! 

2008 yılında ünlü parfümör Olivier Polges imzası ile parfümseverlerle buluşan Kenzo Power; gücün sadelikten geldiği fikrini yansıtan sakin yapılı ve seçkin bir designer erkek parfümü...

Sıcak yaz günlerinde kullanım için ideal bir imza parfüm olabilecek kompozisyona sahip olan Power; limonsu, beyaz çiçeksi, hafif kremsi balzamik ve odunsu akorları ile yumuşak, genç ve çekici bir havaya sahip!

Tepe notalarda bergamutlu limonsu açılışa eşlik eden kakule ve kişnişin aromatik katkısının ardından kalp notalarda erkeksi ve hassas biçimde kullanılan bir beyaz çiçek akoru parfüme yalın, çekici ve  genç, erkeksi karakterini kazandırıyor. Dip notalarda labdanum, Tolu balzamı ve sedir ağacı ile balzamik ve odunsu bir kapanış yapan Power kendine hayran bırakıyor!

Limonsu, taze, çiçeksi, temiz yapılı, odunsu akorları ile sıcak aylarda günlük kullanım için ideal tercihler arasında yer alan Kenzo Power muadilimiz orta-üst silajı ve yüksek kalıcılığı ile taze ve temiz, sade ve genç tarzınızı seçkin bir biçimde yansıtmanız için sizleri bekliyor!

Gücünü sadelikten ve zarafetten almak isteyen beyler için!

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Yasa Gereği Kozmetik Ürünlerinde artık taksit yapılamamaktadır.

Seçenekleri ödeme sayfasından inceleyebilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME BİLGİLENDİRMESİ

Kapıda ödeme yöntemi peşin ödemelerde geçerlidir.

  • 30.00TL
Loading...
Loading...
Loading...